We maken graag
tijd voor je vrij.

Maak een afspraak in onze showroom en onze keukenadviseurs nemen
de tijd om je te begeleiden naar jouw droomkeuken:

  1. We bekijken verschillende mogelijkheden, materialen en kleurstalen naar jouw smaak
  2.  We nemen de tijd om jouw opstelling op maat samen te stellen
  3.  Naast een offerte ontvang je ook een 3D plan op maat’
kokend gezin

Maak snel online een afspraak in één van onze toonzalen.

Maak een Afspraak BENL

"*" indicates required fields

Naam*
DD slash MM slash YYYY
Selecteer een beschikbare tijd, als er geen tijd aangegeven staat zijn er geen uren meer beschikbaar voor een afspraak op de gekozen dag.
GDPR*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sint-Martens-Latem

Toon Route
Kortrijksesteenweg 3,9830 Sint-Martens-Latem
+32 (0)9 220 20 20
sintmartenslatem@dekeukenbouwer.be

Lokeren

Toon Route
Zelebaan 126,9160 Lokeren
+32 (0)9 265 94 94
lokeren@dekeukenbouwer.be

Zandhoven

Toon route
Ringlaan 2,2240 Zandhoven
+32 (0)3 385 17 37
zandhoven@dekeukenbouwer.be

Roeselare

Toon route
Brugsesteenweg 372 A,8800 Roeselare
+32 (0)51 20 52 00
roeselare@dekeukenbouwer.be

Ternat

Toon route
Assesteenweg 64,1740 Ternat
+32 (0)2 524 67 44
ternat@dekeukenbouwer.be

Diest

Toon route
Leuvensesteenweg 124,3290 Diest
+32 (0)13 55 55 59
diest@dekeukenbouwer.be

Waregem

Toon route
Gentseweg 569,8793 Waregem
+32 (0)56 62 17 58
waregem@dekeukenbouwer.be

Kan je niet wachten tot jouw afspraak?

Ontwerp je droomkeuken

Ben je te ongeduldig om te wachten tot je een afspraak hebt? Ontwerp je droomkeuken snel en eenvoudig via onze 3D planner. Zo heb je meteen een beeld van je droomkeuken.

keukenplanner
inspiratieboek

Vraag je gratis inspiratieboek aan

Ben je op zoek naar inspiratie? Dan is ons inspiratieboek met recente realisaties en ideeën iets voor jou!