Ons verhaal - De Keukenbouwer

Elk jaar plaatsen we zo’n 950 keukens bij de Keukenbouwer. Daarbij streven we telkens naar één ding: een gelukzalige glimlach op je gezicht toveren wanneer je je nieuwe keuken ziet. Voor ons familiebedrijf ben jij als klant van onschatbare waarde. We gaan daarom altijd tot het uiterste om jouw keukenproject tot in de puntjes te realiseren. Kortom: bij ons is klant koning.

Bij onze professioneel opgeleide adviseurs kan je terecht voor advies op maat vanaf de start van je keukenzoektocht. We luisteren naar jouw wensen, beantwoorden al je vragen, bekijken alle mogelijkheden en vervolgens bepalen we samen de juiste kleur en opstelling van jouw droomkeuken. Ook na het plaatsen staan we steeds voor je klaar via onze klantendienst. Zo geniet jij jarenlang van je gloednieuwe keuken.

Laten we samen jouw keuken realiseren. We verwelkomen je graag in onze toonzalen.

Wouter Blanchaert – zaakvoerder
de Keukenbouwer

Bezoek een toonzaal in jouw buurt

Sint-Martens-Latem

Toon Route
Kortrijksesteenweg 3,9830 Sint-Martens-Latem
+32 (0)9 220 20 20
sintmartenslatem@dekeukenbouwer.be

Lokeren

Toon Route
Zelebaan 126,9160 Lokeren
+32 (0)9 265 94 94
lokeren@dekeukenbouwer.be

Zandhoven

Toon route
Ringlaan 2,2240 Zandhoven
+32 (0)3 385 17 37
zandhoven@dekeukenbouwer.be

Roeselare

Toon route
Brugsesteenweg 372 A,8800 Roeselare
+32 (0)51 20 52 00
roeselare@dekeukenbouwer.be

Ternat

Toon route
Assesteenweg 64,1740 Ternat
+32 (0)2 524 67 44
ternat@dekeukenbouwer.be

Diest

Toon route
Leuvensesteenweg 124,3290 Diest
+32 (0)13 55 55 59
diest@dekeukenbouwer.be

Waregem

Toon route
Gentseweg 569,8793 Waregem
+32 (0)56 62 17 58
waregem@dekeukenbouwer.be